Ogłoszenia - 11 listopada 2018 r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU – DZIEŃ UBOGICH

1. Dziś w archidiecezji katowickiej przeżywamy Dzień Muzyki liturgicznej, za tydzień w niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na spłacenie należności za ostatni beton 2480 zł, oraz na zapłatę 46 tyś. zł. za płyty przeznaczone na pokrycie dachu.
  2. Poniedziałek 7.00 Msza w intencji budowy Kościoła.
  3. Wtorek: 7.00 Msza w intencji Ofiarodawców ze Świerklan i Jankowic.
  4. Środa: 7.00 Msza św. w intencji Rodzin i za czcicieli MB Królowej Rodzin. Nabożeństwo z prośbami i podziękowaniami do MB i błogosławieństwo Lourdes.
  5. Czwartek: 16.30 nabożeństwo z prośbami i podziękowaniami do św. Rity, 17.00 Msza w intencji czcicieli św. Rity i za Karolinki z okazji patronalnego Święta św. Cecylii. Zapraszam do udziału w procesji ku czci św. Rity panie w śląskich strojach.
  6. Piątek: 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi 16.30, 17.00 Msza święta.
  7. Sobota: 15.00 Msza święta jubileuszowa, 16.30 Różaniec, 17.00 Msza św. z Niedzieli.
  8. Przyszła Niedziela Uroczystość Chrystusa Króla: o godzinie 11.00 Msza święta w intencji Parafian.
  9. Bóg zapłać za złożone ofiary minionej Niedzieli w wysokości 10 tyś. zł., w Dąbrówce Małej zebrano 4.700 zł. Dziś kolekta na budowę naszej Świątyni przeprowadzana jest w Świerklanach, a za tydzień w Bytomiu Łagiewnikach.
  10. Dziękuję za prace wykonane wokół Kaplicy, za wystrój i sprzątanie. Do sprzątania zapraszam mieszkańców ulicy POLNEJ OD 17 DO 1.