Ogłoszenia - 18 lutego 2018 r.

1. I Niedziela Wielkiego Postu - Niedziela Trzeźwości, zachęcam, aby podjąć postanowienie abstynencji i trzeźwości w intencji budowy naszego Kościoła, który nie tylko tworzą kamienie, beton i stal. O godzinie 16.00 zapraszam na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W poniedziałek o godzinie 7.00 Msza św. w intencji ofiarodawców.
  3. W środę tradycyjnie Msza św. i nabożeństwo do MB KR z błogosławieństwem Lourdes.
  4. W czwartek o 16.30 zapraszam dzieci do udziału w Drodze Krzyżowej ze św. Ojcem Pio, potem będziemy odczytywać prośby i podziękowania do św. Rity, następnie Msza św. w intencjach dziękczynnych i za czcicieli św. Rity, poświęcenie róż, oraz uczczenie relikwii św. Rity i św. o. Pio.
  5. Piątek: od 16.30 okazja do spowiedzi, 17.00 Msza św., następnie Droga Krzyżowa, potem modlitwa do św. Charbela i namaszczenie olejem. Przez cały tydzień można przynosić zalecki na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  6. Sobota: 9.30 zbiórka Ministrantów. 16.30 modlitwa Różańcowa, potem Msza św. Niedzielna.
  7. II Niedziela Wielkiego Postu — przed Kaplicą przeprowadzamy zbiórkę misyjną na fundusz Ad Gentes.
  8. Bóg zapłać za ofiary, pamiętajmy o ubogich i misjach na ten cel składamy drobne ofiary do Aniołka przy głównym ołtarzu. Wszystkim serdecznie dziękuję, za pomoc przy przeprowadzeniu Rekolekcji Wielkopostnych w Parafii i Szkole.
  9. Przypominam, że odbywa się zbiórka zużytego sprzętu AGD na parkingu po wiatą.
  10. Do sprzątania Kaplicy zapraszam mieszkańców ul. Świerklańskiej numery parzyste, w poniedziałek i piątek o godzinie 7.30.