Ogłoszenia - 12 sierpnia 2018 r.
XIX Niedziela Zwykła

1. W dzisiejszą Niedzielę zbiórka na budowę naszego Kościoła w Chełmie Śląskim, również u nas kolekta specjalna. Informuję również, że konstrukcja naszego dachu jest na ukończeniu i zostanie przetransportowana na plac budowy 23 sierpnia, do zapłaty za wykonanie więźby dachowej z drewna klejonego jest kolejna rata w wysokości 99 630 zł. Dziękuję wszystkim za każdą ofiarę składaną na ten cel.
  2. W poniedziałek Dzień Fatimski o godzinie 7.00 Msza św. w intencji czcicieli MB Fatimskiej, a o 20.00 nabożeństwo w Studzience.
  3. Wtorek o godzinie 7.00 Msza święta w intencji budowy Kocioła.
  4. W środę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwaną świętem Matki Bożej Zielnej, Msze święte zostaną odprawione o godz. 8.00, 11.00 i 15.00, zgodnie z tradycją dokonujemy błogosławieństwa ziół i kwiatów przyniesionych przez wiernych po każdej Mszy świętej. W ty dniu zostanie zebrana kolekta w Rudzie Śląskiej w parafii św. Józefa.
  5. W piątek przypada Uroczystość św. Jacka głównego patrona naszej Archidiecezji, o 17.00 Msza św. a potem Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej.
  7. Do sprzątania Kaplicy w poniedziałek i piątek o godzinie 7.30 zapraszam mieszkańców ulicy Makowej i Fiołkowej.