Ogłoszenia - 13 stycznia 2019 r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza Niedziela przypomina o ustanowieniu Sakramentu Chrztu świętego, rozpoczyna się jednocześnie Okres Zwykły w roku liturgicznym.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest ofiarą specjalną na dach naszego Kościoła.
  3. W poniedziałek o godzinie 7.00 Msza święta za zmarłych kapłanów.
  4. Wtorek: o godzinie 7.00 Msza święta za ofiarodawców budowy naszego Kościoła.
  5. Środa: 7.00 Msza święta i nabożeństwo do MB Królowej Rodzin.
  6. Czwartek: 17.00 Msza święta szkolna.
  7. III Piątek miesiąca poświęcony Bożemu Miłosierdziu o 17.00 Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  8. Sobota: o godzinie 9.00 Kolęda na ul. Górniczej od końca. O 17.00 Msza święta.
  9. II Niedziela zwykła Światowy dzień Migranta i Uchodźcy. Od godziny 14.00 Kolęda na ulicy Biasowickiej.
  10. Dziękuję za sprzątanie Kaplicy i w poniedziałek i piątek o 7.30 zapraszam mieszkańców ulicy Bratkowej.