Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Jankowicach

5 lipca 2020 r.

XIV Niedziela Zwykła

1. W dzisiejszą Niedzielę błogosławimy wizerunek naszej Matki i Królowej, oraz poświęcamy każdy sam siebie i swoją rodzinę jej wstawiennictwu, niech te obrazy znajdą się w naszych domach i przypominają o Jej obecności i opiece. Przed Kaplicą trwa zbiórka Caritas na pomoc powodzianom na Podkarpaciu. W Popielowie zbierana jest ofiara na budowę naszego Kościoła, módlmy się za naszych ofiarodawców.

2. W tym czasie wakacyjnym zachęcam do znalezienia czasu i uczestnictwa w Eucharystii w dni powszednie o godzinie 17.00.

3. W środę po Mszy wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Królowej Rodzin z błogosławieństwem Lourdes.

4. W piątek o 17.00 Msza w intencji VI Róży Różańcowej p.w. Niepokalanego Serca NMP.

5. W sobotę Msze święte z niedzieli o godzinie 15.00 i 17.00.

6. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na budowę naszego Kościoła. O godzinie 11.00 Msza święta w intencji ks. Proboszcza Czesława z okazji urodzin.

7. Dziękuję rodzicom dzieci, które przystępowały do I Komunii Świętej, za przygotowanie tej uroczystości, zaangażowanie i złożone ofiary.

8. Do sprzątania Kaplicy zapraszam w poniedziałek o godzinie 7.30 i w piątek po Mszy wieczornej, parafian z ulicy Równoległej.

9. Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Świerklanach zaprasza na Wakacje z GOKiR-em, które startują od 11 lipca, szczegóły na stronie internetowej Urzędu Gminy, GOKiRU i na plakatach.

Parafia rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin
ul. Górnicza 2, 44-264 Jankowice Rybnickie
Tel.: 32 440 24 19 lub 513 16 17 99
E-mail: kontakt@parafia-jankowice.pl

Kancelaria

Czynna w poniedziałek i wtorek po porannej Mszy św. w czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej. W sprawach protokołów i ślubów proszę o bezpośredni kontakt z księdzem.

BANK ING

Msze św.